nábytek

Výroba a montáž nábytku do luxusního horského apartmánu. Předsíňová stěna s otevřeným a uzavíracím botníkem, šatními skříněmi a šuplíky. 2x skříň do pokoje se šuplíky a dvířky, postel s designovými nohami, taktéž námi vyrobené. Skříňka pod umyvadlu se šuplíky a dvířky, police do sprch na trnech. Obklad/předělovací stěna kolem postele z SHP hranolů(pečené dřevo).

Materiály: DTDL Bílá perla 18mm (korpusy), DTDD Dub Commercial 19a29mm (dýha), Acryl matt 8685 AM/BS Snow White, MDF Lam AL03/6055 Brushed Inox, Hoblovaný hranol SHP 26*68*3000mm Thermowood. 

 

Rekonstrukce staré kuchyně, vestavění americké lednice , výroba dalších skříněk, výsuvů a výklopů, prodloužení za roh. Výroba vestavby do šikminy pod schody. Výměna všech úchytek

Materiály: DTDL Buk elmau 18mm, DTDL Modrá perleť, DTDL Bílá.

 

Rekonstrukce WC v rodinném domě. Výměna kombíku za vestavěné WC Geberit, stěna a skříňka vyrobeny ze Smrkové spárovky a bílého lamina 18mm.

 

Výroba komody, korpus DTDL bílá, dveře spárovka Smrk

 

Výroba a montáž dveří k šatně/skříni a vnitřních polic.

Materiál: spárovka Smrk

 

Výroba a montáž komody o rozměrech 2500*950*300/650mm. Kvůli úspoře místa použita úchopová lišta místo úchytek.

Materiál: DTDL bílá perla, spárovka Smrk.

 

Montáž kuchyně z Oresi, sestavení, zavěšení, montáž pracovní desky, zástěny, spotřebičů, digestoře a dřezu s baterií. Dodatečně namontován potravinový drátěný výsuv s 5ti koši a výsuv na odpadkový koš. Montáž bodových světel do sádrokartonových podhledů.

 

Montáž kuchyně z Oresi, smontování, zavěšení, výroba a montáž pracovní desky, osazení spotřebičů, osazení dřezu a vodovodní baterie. Navíc zakoupen domontován drátšný potravinový výsuv s 5ti koši.

 

Montáž kuchyně z Oresi, smontování, zavěšení, osazení pracovní desky, dřezu, spotřebičů a zástěny za pracovní desku. Do zástěny zasazena Alu lišta na zavěšení kuchyňských doplňků.

Materiál: Beton chicago světlý

 

Výroba a montáž 2 vestavěných skříní, skříněk s výklopy pod strop, knihovny, regálu a šoupacích dveří, skrytých do skříně.

Materiály: korpusy DTDL W980 bílá perla, dveře DTDL U630 Limetkově zelená + DTDL H1277 Akácie Lakeland světlá. 

 

Výroba a montáž vestavěné skříně. Posuvné bezrámové dveře na ložiskových pojezdech, 3 komory, 4 dveře.

Materiál: DTDL W960 bílá perla.

 

Výroba a montáž vestavěné šatní skříně, skříně se šuplíky a dvířky, kosmetického stolku s poličkou, nočních stolků a policového okna.

Materiály: DTDL W960 bílá perla, DTDL 7167 SU fialová, DTDL 8685 BS Sněhová bílá. Dvířka osazena bezúchytkovým otevíráním tip-on.

 

Výroba a montáž dětského pokoje: šatní skříň, skříň se šuplíky a policemi na hračky, 2 spojené psací stoly, 2 šuplíkové kontejnery, police na knihy a závěsné barevné police na zeď.

Materiály: DTDL W960 bílá perla, DTDL 8984 BS modrá inkoustová, DTDL 5515 BS modrá tyrkysová, DTDL 8685 BS Sněhová bílá

 

Výroba a montáž policového systému do šatny, věšákové stěny a poliček na odkládání drobností.

Materiál DTDL W960 bílá perla.

 

Montáž a zavěšení 5ti kuchyní z IKEA. Spodní i horní skříňky zavěšeny na stěně, kuchyně osazeny varnými deskami, dřezy a vestavěnými digestořemi.Spodní skříňky jsou komplet šuplíkové.😀

 

Montáž a zavěšení koupelnového nábytku z IKEA. Při montáži byl trochu problém s tvrdostí obkladu. Když ale máte správné vrtáky, vše se dá vyřešit!! Jsme prostě dobří!!!!!!!!!!!!!!

 

Obnova 2 skříní v panelovém domě+věšáková stěna.

Materiály: DTDL W980 bílá perla na korpusy, DTDL 7184 hnědá zemitá a DTDL K010 borovice světlá na dveře.

 

Výroba nábytku do pokoje: vestavěná skříň, postel, psací stůl s kontejnerem, televizní stolek, odkládací stolek k posteli.

Materiály: DTDL F186 beton chicago světlý+DTDL W980 bílá perla.

 

 

Rekonstrukce kuchyně, vyrovnání podlahy nivelačkou, pokládka vinylové podlahy, výměna kuchyňských dvířek DTDL 121BS světle modrá perleť, výměna pracovní desky (bílý lesk s perletí). foto 1+2 původní stav

 

Rekonstrukce kuchyně v panelovém domě po 35 letech.

Materiály: dvířka H3331 Dub Nebraska přírodní, korpusy W980 bílá perla, pracovní deska + zástěna F221 Tessina krémová.

Úchytky Muta 160 mm. Digestoř vestavěná do skříňky, cirkulační s výsuvem, myčka Bosch, plynová varná deska a trouba Amica. Naproti police na květiny, poslední foto původní stav!!!

 

Montáž kuchyně zakoupené zákazníkem, osazení dřezu a vodovodní baterie. Pracovní deska je z masivu.

 

Výroba knihovny spojené s psacím stolkem.

Materiál Buk Country.

V desce zabudována výsuvná zásuvka 3 x 230V i s 2 USB konektory.

 

Výroba a montáž kuchyně,  úchytky hrazda – satin nikl různé délky dle rozměrů dvířek, granitový dřez v bílé barvě včetně baterie, vestavěná digestoř v provedení nerez, spodní sokl ve stejném nerezovém dekoru. Potravinová skříň: celovýsuv a 5ti drátěnými koši se zátěží 100 kg. Skříň špajzová: spodní výsuv na odpadkuvý koš, nad ním 2 šuplíky a nahoře dvířka s policemi. Horní roh otevřený bez dvířek + 2 bílá čela pro zjemnění vzhledu.

Materiály: DTDL bílá W980, dvířka DTDL zářivá žlutá U114, pracovní deska MRAMOR CIPOLLINO – ČERNÁ MĚĎ – F094.

 

Výroba vestavěné skříně, rozměr 2600 x 2600 mm: korpusy lamino DTDL bílá perla W980, olepeno bílou ABS hranou 1 mm, dveře v ALU rámu s tlumením (dovírání křídel pomocí pístů), ložisková pojezdová kola, 2 křídla se zrcadlem s ochranou folií proti rozbití, 2 křídla lamino DTDL Dub Bardolino světlý.

 

Výroba stolu s centrální stolovou nohou, deska DTDL Jasan tl. 25 mm, olepeno bílou ABS hranou

 

Výroba a montáž kuchyně, korpusy DTDL bílá W980, dvířka DTDL červená U321. Použity úchopové ALU lišty namísto úchytek. Pro rozbití jednolitého vzhledu jsou jedny horní dvířka skleněná a 3 spodní čela bílá

 

výroba postele s úložným prostorem, výroba roštu s pístovým výklopem, rozměr 2000 x 1200 mm

 

výměna dvířek na starší kuchyni, použity úchopové lišty namísto klasických úchytek

 

   

výroba skříňky/komody

 

                                                                

výroba kuchyně do paneláku, náhrada za starou kovovou……….

 

výroba stojánku na ventilátor Rovus handy heater, praktická věc, protože ne všude kde jej chcete používat je právě v dosahu zásuvka, a nebo není zrovna volná případně vhodně umístěná!!! ventilátor totiž musí být v rovině, jinak nefunguje!!! pozor na to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!