nábytek

 

 

Ostatní naše výrobky: rohová police, vestavěná skříň z masivu, skříňka a botník z masivu, skříňky s vinotékou, postel, vestavěná skříň s černým orámováním, vinotéka do kuchyně pod barový pult.

 

Výroba a montáž nábytku do pokoje v rodinném domě. Vestavěná skříň z části otevřená, psací stůl, hranaté police, peřiňák, komoda pod televizi, rohová kolice na knihy.

 

Výroba a montáž kuchyňské linky do rodinného domu dle přání zákazníka.

 

Výroba a montáž vestavěné skříně do panelového domu. Rozměry 2700*2600*650mm, 4 komory, 4 dveře dělené na segmenty. 

 

Výroba a montáž dětského pokoje do novostavby rodinného domu. 2x samostatná postel se šuplíkem, trojúhelníkové police, regálová komoda pro oddělení prostoru, 2x rostoucí psací stoly se šuplíky pro děti, trámová konstrukce pro zavěšení houpacího pytle.

 

Výroba a montáž kuchyňské linky do rodinného domu. 

Materiál: DTDL bílá W980, DTDL andromeda šedá, DTDL andromeda bílá, DTDL andromeda černá, DTDL meruňková.

 

Výroba a montáž nábytku do luxusního horského apartmánu. Předsíňová stěna s otevřeným a uzavíracím botníkem, šatními skříněmi a šuplíky. 2x skříň do pokoje se šuplíky a dvířky, postel s designovými nohami, taktéž námi vyrobené. Skříňka pod umyvadlu se šuplíky a dvířky, police do sprch na trnech. Obklad/předělovací stěna kolem postele z SHP hranolů(pečené dřevo).

Materiály: DTDL Bílá perla 18mm (korpusy), DTDD Dub Commercial 19a29mm (dýha), Acryl matt 8685 AM/BS Snow White, MDF Lam AL03/6055 Brushed Inox, Hoblovaný hranol SHP 26*68*3000mm Thermowood. 

 

Rekonstrukce staré kuchyně, vestavění americké lednice , výroba dalších skříněk, výsuvů a výklopů, prodloužení za roh. Výroba vestavby do šikminy pod schody. Výměna všech úchytek

Materiály: DTDL Buk elmau 18mm, DTDL Modrá perleť, DTDL Bílá.

 

Rekonstrukce WC v rodinném domě. Výměna kombíku za vestavěné WC Geberit, stěna a skříňka vyrobeny ze Smrkové spárovky a bílého lamina 18mm.

 

Výroba komody, korpus DTDL bílá, dveře spárovka Smrk

 

Výroba a montáž dveří k šatně/skříni a vnitřních polic.

Materiál: spárovka Smrk

 

Výroba a montáž komody o rozměrech 2500*950*300/650mm. Kvůli úspoře místa použita úchopová lišta místo úchytek.

Materiál: DTDL bílá perla, spárovka Smrk.

 

Montáž kuchyně z Oresi, sestavení, zavěšení, montáž pracovní desky, zástěny, spotřebičů, digestoře a dřezu s baterií. Dodatečně namontován potravinový drátěný výsuv s 5ti koši a výsuv na odpadkový koš. Montáž bodových světel do sádrokartonových podhledů.

 

Montáž kuchyně z Oresi, smontování, zavěšení, výroba a montáž pracovní desky, osazení spotřebičů, osazení dřezu a vodovodní baterie. Navíc zakoupen domontován drátšný potravinový výsuv s 5ti koši.

 

Montáž kuchyně z Oresi, smontování, zavěšení, osazení pracovní desky, dřezu, spotřebičů a zástěny za pracovní desku. Do zástěny zasazena Alu lišta na zavěšení kuchyňských doplňků.

Materiál: Beton chicago světlý

 

Výroba a montáž 2 vestavěných skříní, skříněk s výklopy pod strop, knihovny, regálu a šoupacích dveří, skrytých do skříně.

Materiály: korpusy DTDL W980 bílá perla, dveře DTDL U630 Limetkově zelená + DTDL H1277 Akácie Lakeland světlá. 

 

Výroba a montáž vestavěné skříně. Posuvné bezrámové dveře na ložiskových pojezdech, 3 komory, 4 dveře.

Materiál: DTDL W960 bílá perla.

 

Výroba a montáž vestavěné šatní skříně, skříně se šuplíky a dvířky, kosmetického stolku s poličkou, nočních stolků a policového okna.

Materiály: DTDL W960 bílá perla, DTDL 7167 SU fialová, DTDL 8685 BS Sněhová bílá. Dvířka osazena bezúchytkovým otevíráním tip-on.

 

Výroba a montáž dětského pokoje: šatní skříň, skříň se šuplíky a policemi na hračky, 2 spojené psací stoly, 2 šuplíkové kontejnery, police na knihy a závěsné barevné police na zeď.

Materiály: DTDL W960 bílá perla, DTDL 8984 BS modrá inkoustová, DTDL 5515 BS modrá tyrkysová, DTDL 8685 BS Sněhová bílá

 

Výroba a montáž policového systému do šatny, věšákové stěny a poliček na odkládání drobností.

Materiál DTDL W960 bílá perla.

 

Montáž a zavěšení 5ti kuchyní z IKEA. Spodní i horní skříňky zavěšeny na stěně, kuchyně osazeny varnými deskami, dřezy a vestavěnými digestořemi.Spodní skříňky jsou komplet šuplíkové.😀

 

Montáž a zavěšení koupelnového nábytku z IKEA. Při montáži byl trochu problém s tvrdostí obkladu. Když ale máte správné vrtáky, vše se dá vyřešit!! Jsme prostě dobří!!!!!!!!!!!!!!

 

Obnova 2 skříní v panelovém domě+věšáková stěna.

Materiály: DTDL W980 bílá perla na korpusy, DTDL 7184 hnědá zemitá a DTDL K010 borovice světlá na dveře.

 

Výroba nábytku do pokoje: vestavěná skříň, postel, psací stůl s kontejnerem, televizní stolek, odkládací stolek k posteli.

Materiály: DTDL F186 beton chicago světlý+DTDL W980 bílá perla.

 

 

Rekonstrukce kuchyně, vyrovnání podlahy nivelačkou, pokládka vinylové podlahy, výměna kuchyňských dvířek DTDL 121BS světle modrá perleť, výměna pracovní desky (bílý lesk s perletí). foto 1+2 původní stav

 

Rekonstrukce kuchyně v panelovém domě po 35 letech.

Materiály: dvířka H3331 Dub Nebraska přírodní, korpusy W980 bílá perla, pracovní deska + zástěna F221 Tessina krémová.

Úchytky Muta 160 mm. Digestoř vestavěná do skříňky, cirkulační s výsuvem, myčka Bosch, plynová varná deska a trouba Amica. Naproti police na květiny, poslední foto původní stav!!!

 

Montáž kuchyně zakoupené zákazníkem, osazení dřezu a vodovodní baterie. Pracovní deska je z masivu.

 

Výroba knihovny spojené s psacím stolkem.

Materiál Buk Country.

V desce zabudována výsuvná zásuvka 3 x 230V i s 2 USB konektory.

 

Výroba a montáž kuchyně,  úchytky hrazda – satin nikl různé délky dle rozměrů dvířek, granitový dřez v bílé barvě včetně baterie, vestavěná digestoř v provedení nerez, spodní sokl ve stejném nerezovém dekoru. Potravinová skříň: celovýsuv a 5ti drátěnými koši se zátěží 100 kg. Skříň špajzová: spodní výsuv na odpadkuvý koš, nad ním 2 šuplíky a nahoře dvířka s policemi. Horní roh otevřený bez dvířek + 2 bílá čela pro zjemnění vzhledu.

Materiály: DTDL bílá W980, dvířka DTDL zářivá žlutá U114, pracovní deska MRAMOR CIPOLLINO – ČERNÁ MĚĎ – F094.

 

Výroba vestavěné skříně, rozměr 2600 x 2600 mm: korpusy lamino DTDL bílá perla W980, olepeno bílou ABS hranou 1 mm, dveře v ALU rámu s tlumením (dovírání křídel pomocí pístů), ložisková pojezdová kola, 2 křídla se zrcadlem s ochranou folií proti rozbití, 2 křídla lamino DTDL Dub Bardolino světlý.

 

Výroba stolu s centrální stolovou nohou, deska DTDL Jasan tl. 25 mm, olepeno bílou ABS hranou

 

Výroba a montáž kuchyně, korpusy DTDL bílá W980, dvířka DTDL červená U321. Použity úchopové ALU lišty namísto úchytek. Pro rozbití jednolitého vzhledu jsou jedny horní dvířka skleněná a 3 spodní čela bílá

 

výroba postele s úložným prostorem, výroba roštu s pístovým výklopem, rozměr 2000 x 1200 mm

 

výměna dvířek na starší kuchyni, použity úchopové lišty namísto klasických úchytek

 

   

výroba skříňky/komody

 

                                                                

výroba kuchyně do paneláku, náhrada za starou kovovou……….

 

výroba stojánku na ventilátor Rovus handy heater, praktická věc, protože ne všude kde jej chcete používat je právě v dosahu zásuvka, a nebo není zrovna volná případně vhodně umístěná!!! ventilátor totiž musí být v rovině, jinak nefunguje!!! pozor na to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!